Etui pre numizmatikov

V našej spoločnosti sa špeciálne zameriavame na výrobu etuí pre numizmatikov. Etui alebo obaly na mince vyrábame z prvotriedneho masívneho dreva a dýh. Súčasťou finálnych uprav konečného vzhľadu etuí je výroba textu, grafiky podľa predlohy zákazníka na veko etui technológiou laserového gravírovania alebo razenej tlače. Povrch výrobkov je upravený lakovaním, čo zaručuje dlhodobú životnosť a stály vzhľad.

Naše výrobky budú reprezentovať Vašu firmu aj po mnohých, mnohých, mnohých rokoch ...

Aktuálny katalóg

Medzi našich najvýznamnejších klientov môžeme zaradiť aj NBS, bývalého predsedu vlády Róberta Fica, Mincovňu Kremnica š.p, Univerzitu Komenského v Bratislave, summit Bush a Putin, www.zlaté mince.cz, Slovenskú políciu a mnohých ďalších.

etui na mince etui na mince etui na mince etui na mince etui na mince etui na mince etui na mince etui na mince etui na mince etui na mince etui na mince etui na mince etui na mince etui na mince gravírované etui na mince gravírované etui na mince gravírované etui na mince etui na mince etui na mince etui na mince etui na mince gravírované etui na mince gravívorané etui na mince gravírované etui na mince